fbpx
Світ
Стало відомо чим закінчився скандал з дівчиною, яка в короткій спідниці прогулялася у Саудівській Аравії

Саудівська влада відпустила дівчину, яка напередодні була затримана за те, що гуляла в міні-спідниці та короткому топі. Про це пише “Обозреватель”.

“Вона була звільнена без звинувачень, справу було закрито прокурором”, – йдеться у заяві влади.

Як відомо, раніше навколо відео з дівчиною розгорівся скандал, а сама дівчина була затримана і допитана.

Варто зазначити, що після того, як стало відомо про її затримання, все більше користувачів мережі стали висловлюватися на її захист.

“Якби вона була іноземкою, вони б співали про красу її талії і чарівність її очей. Але оскільки вона з Саудівської Аравії, вони просять її заарештувати”, – написав Фатіма аль-Ісса в Twitter.

Також користувачі пригадали відгуки в ЗМІ Саудівської Аравії щодо вбрання дружини президента США Меланії Трампа, а також його дочки – Іванки, незважаючи на те, що обидві були одягнені в модні сукні, які також порушували місцеві правила.

Дісталося і саудівському мільйонеру Хасану Джамілю, якого папараці раніше застукали в басейні зі співачкою Ріанною. Зазначалося, що ці фото були захоплено прийняті в чоловічому товаристві.

“Чому ніхто не просить суду над ним?” – написала в Twitter користувач Нура Суліман.

Читайте також: Поки мама відпочивала у Туреччині 3-річна дівчинка тиждень провела з мeртвoю бабусею у квартирі

У свою чергу Шаджан аль-Кахтані в своєму Twitter також вказала на подвійні стандарти в Саудівській Аравії.

“Всі поводяться немов святі через міні-спідниці, тоді як Хасан Джаміль лежав в обіймах Ріанни, і ніхто нічого не сказав. Всі його хвалять за це, тоді як саудівських жінок ображають”, – написала вона.