fbpx
Світ
США вивозять сім’ї дипломатів з Туреччини

Також рекомендується не відвідувати південно-східні регіоні країни.

Сім’ям американських дипломатів рекомендовано залишити територію Туреччини. Про це повідомляється на сайті Держдепу США.

Також рекомендується не відвідувати південно-східні регіони Туреччини.

“Держдеп продовжує відстежувати вплив подій, пов’язаних зі спробою перевороту, на загальну ситуацію з безпекою в країні і радить громадянам США поки що переглянути плани відвідувань Туреччини”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також:ТУРЕЧЧИНА ВІДКЛИКАЄ РЯД СВОЇХ ПОСЛІВ – ЗМІ

Зазначається, що американський Держдеп продовжить повідомляти своїм громадянам про збільшену загрозу з боку терористичних організацій у Туреччині.

Увечері 15 липня група турецьких військових спробувала здійснити переворот. Турецькій владі вдалося відновити повний контроль уже на наступний ранок. Під час спроби путчу загинуло близько 300 осіб.

Турецька влада визнала ватажком путчистів головнокомандувача ВПС Туреччини генерала Акіна Озтюрка. У ЗМІ було показано фотографії його й інших бунтівних генералів зі слідами побоїв.

Після невдалого путчу Туреччину охопила хвиля репресій: влада звільняє або затримує підозрюваних у зв’язках з повстанцями. Крім того, турецькі вчені і держслужбовці не мають права залишати межі країни.

У Туреччині також оголошений режим надзвичайного стану.

Джерело.

Реклама