fbpx
Світ
США публічно визнали, що в конфлікт в Україні залучено понад 2 сторони

Всім сторонам необхідно надати гарантії щодо виконання Мінських угод, заявив Керрі
Для врегулювання конфлікту на Донбасі необхідне повне припинення вогню, відведення важкого озброєння і введення спеціальної поліцейської місії. Про це заявив президент України Петро Порошенко на прес-конференції за підсумками переговорів з держсекретарем США Джоном Керрі.

“Я б хотів, щоб це сталося якомога швидше, тому що Україна платить зависоку ціну. Кожен день гинуть українські герої. Багато з моїх військовослужбовців поранені, тому що Росія використовує важку артилерію та інше озброєння, заборонене Мінській угоді. Тому для нас так важливо, щоб Росія виконала свої зобов’язання по Мінську”, – сказав він.

“Неможливо бути президентом в країні, що знаходиться в стані війни, і не мати надій повернути український прапор на окуповані території. І я сподіваюся, що це трапиться якомога швидше, – за підтримки наших партнерів”, – додав президент.

Читайте також: ДЕСЯТЬ ЛЮДЕЙ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД НОЖОВИХ ПОРАНЕНЬ ПІД ЧАС ПРОТЕСТІВ У США

У свою чергу держсекретар США Джон Керрі висловив впевненість, що зараз є можливість почати процес повної імплементації Мінських домовленостей.

“Думаю, необхідно знайти шлях вперед, який би об’єднував інтереси всіх сторін таким чином, щоб це було чесно і розумно і щоб гарантії надавалися всім сторонам, адже їх більше, ніж дві”, – підкреслив він.
За словами Керрі, вимоги Мінська можуть бути виконані таким чином, щоб у всіх були гарантії того, що їхні потреби будуть поважатися.

Джерело.

Реклама