fbpx
Світ
Співзасновник Facebook пожертвував Гілларі Клінтон та Демократичній партії $20 млн

Співзасновник Facebook Дастін Московіц дав Гілларі Клінтон та Демократичної партії $20 мільйонів, щоб допомогти на майбутніх виборах в США. Про це повідомляє France 24.

Московіц, сусід по кімнаті Марка Цукерберга у Гарварді, який допомогав йому створювати відому соцмережу, сказав, що він і його дружина Карі прийняли рішення надати партії гроші.

Вибори «стали референдумом про те, ким ми хочемо бути. Як люди, як нація і як суспільство», – написав він у своєму блозі на Medium.

Московіц сказав, що це перший раз, коли він і його дружина схвалюють кандидата і дають йому гроші.

«Республіканська партія, і Дональд Трамп, зокрема, говорять, що працюють без грошей, та підкреслюють при цьому помилкове твердження про змагання між їх виборцями та рештою світу», написав він.

«Ми вважаємо, що їхня позиція, особливо у питанні імміграції, які спрямовані на поліпшення життя американців, на практиці однаково зашкодять громадянам і негромадянам», пише Московіц.

Він додав, що сподівається, що його зусилля допоможуть Клінтон виконати завдання, які вона поставила перед собою та послужать сигналом для Республіканської партії, що, запустивши таку кампанію, вони залякують людей та пробуджують в них ворожість. Діючи таким чином, вони змушують інших людей діяти відповідно, каже Московіц.

Пожертви підуть в різні комітети політичних дій, включаючи Фонд Перемоги Гілларі, демократичні групи в Конгресі, Ліги збереження виборців (LCV) Фонд Перемоги, Комітет для нашого майбутнього, MoveOn.org, Color Of Change та кілька ініціатив по реєстрації виборців.

Читайте також: Канада змінює правила в’їзду в країну

Джерело.