fbpx
Світ
Сьомга і форель ТМ «Російського моря» не доступні на росії через санкції

Відсутність моря не означає відсутність риби – така позиція білорусі допомагала росії обходити продуктові санкції з 2014 року. Проте ситуація ускладнилася з початку повномасштабного вторгнення. Норвегія більше не постачає білоруському виробнику «Санта Бремор» продукцію, тому той був змушений призупинити постачання сьомги під брендом «Русское море».

Компанія може перейти на російську сировину, але це призведе до помітного підвищення собівартості та можливої втрати частки ринку. Про це 19 травня повідомляє «Комерсант», інформацію про припинення поставок підтвердили у великих мережах, форель та сьомга «Русского моря» вже зникли з онлайн-вітрин.

У самій компанії на запитання видання не відповіли. У «Стрічці» повідомили про отримання повідомлень від виробників продуктів із червоної риби про складнощі з відвантаженнями через дефіцит сировини. На даний момент торговельна мережа не отримує товарів бренду «Русское море», зміни ситуації очікують у червні.

Співрозмовник “Комерсанта” в іншій великій мережі підтверджує, що у “Російського моря” скоротився асортимент. Але він пов’язує це зі значним зростанням цін, що зробило продукцію компанії незатребуваною.

«Санта Бремор» входить до білоруської ГК «Санта» Олександра Мошенського, яка також включає виробника молочної продукції «Савушкин продукт», мережу супермаркетів «Санта», займається нерухомістю, розвиває проекти в ресторанній та готельній сферах та ін. Оборот «Санти», власними даними, перевищує $2 млрд. У рф «Санта Бремор» присутній з 2013 року, купивши у структур Максима Воробйова та Геннадія Тимченка підприємство з переробки риби у Підмосков’ї.

Фото: скрін.

05/19/2022