fbpx

Собака-сміливець, який любить літати на параплані разом зі своїм господарем, зачарував мережу. Фото

Хоробрий собака-самоїд на ім’я Оука зовсім не лякається висоти. Він давно любить подорожувати разом зі своїм господарем, який часто бере домашнього улюбленця з собою в гори.

А ще власник собаки бере його щоразу з собою, коли літає на параплані.

Нещодавно мережу зачарувало фото, на якому видно, як Оук разом з господарем високо летять над землею. При цьому собака виглядає абсолютно спокійним.

 

Господар собаки – чоловік на ім’я Шамс, розповів, що не одразу взяв із собою Оука на польоти. Спочатку він дізнався, чи це безпечно для чотирилапого і чи не злякає його така екстремальна розвага. Уже потім чоловік створив спеціальну підвіску заради безпеки пса.

 

Шамс запевняє, що собака у захваті від польотів. Хоробрість пухнастика вразила мережу.

“Як чудово, що Оук так любить це. Схоже, він літав роками”, – пишуть користувачі Інстаграму.

Господар собаки каже, що не очікував такої великої кількості коментарів та теплих слів. Вони з собакою просто насолоджуються життям.

“Ми ніколи не думали, що наші пригоди торкнуться такої кількості людей… Важко всім відповісти, але ми все читаємо! Я знаю, що багато з вас запитують, як ми приземляємося, і ми вам покажемо, не хвилюйтеся! Ми вас любимо!” – написав Шамс.

Власник собаки-сміливця створив чотирилапому сторінку у Інстаграмі, де можна спостерігати за їхніми цікавими пригодами.

Шамс розповів, що взяв Оука із притулку і з того часу його життя змінилося. Адже із собакою вони не розлучаються і стали справжніми друзями.

Фото: ouka.sam Instagram

You cannot copy content of this page