fbpx
Світ
Скандал з дочкою російського олігарха: 22-річна студентка заявила, що “всюди краще, ніж в Рашці”

Після нападок в Мережі, Еліна Бажаєва спішно виправдалася за свої слова.

Спадкоємиця російського олігарха Муси Бажаєва Еліна в соціальній мережі поділилася подробицями свого вояжу по Штатах, а на питання підписників “Де краще, в США або в Рашці?” Еліна відповіла досить категорично: “Скрізь краще, ніж в Рашці”. При цьому Бажаєва зізнається, що “при одній думці про Москву їй стає погано”, – пише Life.

Скандальне висловлювання Еліни про те, що “всюди краще, ніж в Рашці”, викликало небувалий резонанс в Мережі. Користувачі Інтернету радять дівчині не з’являтися більше в Росії, а депутат Віталій Мілонов повідомив, що навіть ноги студентки МДІМО Бажаєвої не буде в МЗС Росії.

Сама Еліна поспішила виправдатися за своє повідомлення в соціальній мережі Ask.fm.

“Відверта провокація, вигадана нізвідки. Говорячи про те, що не хочу в Москву, я уточнювала, що саме мене гнітить: погода і пробки. НІКОЛИ я не говорила погано про Росію в цілому ні в соц. мережах, включаючи цю, ні за їх межами. Коли мене просять порадити університет в Москві, я руками і ногами ЗА МДІМО, а нашого президента завжди називала найкращим. Все це тут є. Тому роздути з моєї нелюбові до сірого неба ненависть до моєї Батьківщини як мінімум непрофесійно, а як максимум – аморально і безглуздо”, – пише Еліна Бажаєва.

Статок російського олігарха Муси Бажаєва, президента “Групи Альянс”, на 2016 рік оцінюється в $0,5 млрд.

Читайте також: Три хвилини повноцінного кайфу: Російська ведуча захопила глядачів жартом про вбитого Моторолу (відео)

Джерело.