fbpx
Світ
Siemens розриває сервісні договори з російським РЖД на техобслуговування електропоїздів та закриває енергетичні проєкти

Німецький концерн Siemens з 13 травня розриває сервісні договори на техобслуговування з компанією РЖД, включаючи постачання та техобслуговування поїздів «Сапсан» та «Ластівка», повідомляє ТАСС, посилаючись на відповідь прес-служби компанії 12 травня.

«Зважаючи на масштабність санкцій Європейського союзу щодо російської федерації, а також вжитих і потенційних відповідних заходів та їх серйозних наслідків з погляду повсякденної операційної діяльності компанії «Сіменс мобільність», було прийнято рішення згорнути бізнес у росії, включаючи вихід з існуючих спільних підприємств та розірвання сервісних договорів на технічне обслуговування з ВАТ «РЗ» з 13 травня», – повідомили ТАРС у компанії.

Siemens вийде і зі спільних підприємств та проектів:

ТОВ «Уральські локомотиви», яке серійно випускає вантажні магістральні електровози постійного струму з колекторним тяговим приводом 2ЕС6 «Сінара» та з асинхронним 2ЕС10 «Граніт», а також електрички «Ласт магістральні електровози змінного струму 2ЕС7.

З Siemens Energy – є одним з основних постачальників енергообладнання. Компанії, зокрема, належить «Сіменс трансформатори» та 65% у СП із «Силовими машинами» — «Сіменс технології газових турбін» (СТГТ).

З Siemens Gamesa, що входить до Siemens Energy, є партнером «Енел росія» у реалізації проектів у відновлюваній енергетиці в росії.

Шлях успіху:

2 березня Siemens оголосила про призупинення роботи нових бізнес-проектів у росії;

22 березня компанія обіцяла продовжити техобслуговування «Ластівок» та «Сапсанів» у рамках сервісних контрактів, незважаючи на призупинення нових поставок «Сапсанів» до росії;

12 травня компанія заявила про повне припинення діяльності на росії.

Фото: dw.

05/13/2022