fbpx
Світ
Ще одна країна відмовляється брати участь на Євробаченні (відео)

Під час оголошення оцінок членів журі у великому фіналі Євробачення-2017 Ізраїль зробив важливу заяву. Як повідомив речник від Ізраїлю Офер Шалом, 2017 рік став останнім для країни як учасника Євробачення. Зауважимо, що він привітався з ведучими чистою українською мовою.

“Це IBA Перший канал (ізраїльський національний мовник) говорить з Єрусалиму. Упродовж останніх 44 років Ізраїль бере участь у Євробаченні та за цей час відзначився трьома перемогами. Але сьогодні – наша остання ніч. Сьогодні вночі IBA припиняє трансляцію Євробачення назавжди”, – наголосив речник від Ізраїлю.

Крім того, представник IBA від імені всієї компанії подякував Європі за всі ці магічні миттєвості та неперевершені роки, пише 24 канал.

“Сподіваюся, ми знову зустрінемось у майбутньому”, – додав Офер Шалом.

Справа в тому, що уряд Ізраїлю ухвалив рішення закрити ізраїльський національний мовник IBA. Замість нього мовитиме новий телеканал Kan, але у зв’язку з тим, що не транслюватиме новини, він не зможе бути членом Європейської мовної спілки (EBU).

Як відомо, лише учасники EBU мають право брати участь у Євробаченні. Крім того, вимогою є трансляція матчів під егідою УЄФА та чемпіонату світу.

Нагадаємо, у 2017 році Ізраїль на Євробаченні представляв 25-річний Імрі Зів з піснею I Feel Alive та посів у підсумку 23 сходинку. Переможцем став Сальвадор Собрал з Португалії з піснею Amar Pelos Dois.

Читайте також: “Я знайшов країну, яку не очікував знайти”: Євробачення-2017 очима іноземців (відео)

До слова, раніше заяву щодо припинення участі на конкурсі зробили представники Сан-Марино.