fbpx
Світ
Сена вийшла з берегів

У Парижі р. Сена вийшла за береги, піднявшись до 4,37 м. Влада була змушена перекрити частину території вздовж берегів і підвищити рівень небезпеки в місті до критичного через повені, повідомляє Le Figaro.

За прогнозами синоптиків, вода в найближчі кілька днів прибуватиме і надалі. Пік паводка припаде на вихідні, коли рівень води в Сені може сягнути до 5,70 м. Влада зазначає, що ситуація “не спричиниться до значної шкоди, але вимагає особливого контролю”.

У результаті повеней по всьому регіону Іль-де-Франс порушена робота громадського транспорту, у тому числі регіональних поїздів.

234663_650x410(1)

Повідомляється про те, що в районі н.п. Грез-сюр-Луен французькі рятувальники виявили в затопленому будинку тіло 86-річної жінки.

Парижани помітили, що вода вже дійшла до ніг зуава на мосту Альма – статуї французького солдата, яка є своєрідним орієнтиром для містян. Під час історичної повені 1910 року, заміри рівня води під час якої є критерієм порівняння вже понад 100 років, рівень води сягав плечей цієї статуї (8,62 м).

62551284_umjju
Зазначимо, що під час повені 2010 року вода в Сені піднімалася до 3,92 м.

Як повідомляв раніше, повені у Франції викликані проливними дощами, які тривають вже кілька днів поспіль.

Джерело.