fbpx
Політика
СБУ взялась за скандальну статтю Пінчука про здачу Криму в обмін на Донбас

Служба безпеки України призначила спеціальну експертизу висловлювань олігарха Віктора Пінчука щодо конфлікту між Україною та Росією.

Про це йдеться у відповіді СБУ на запит позафракційного народного депутата України Дмитра Яроша, яку він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

У документі зазначається, що обставини розслідуються Головним слідчим управлінням СБУ у кримінальному провадженні №22014000000000489 за ознаками злочинів, передбачених ст. 110 Кримнілаьного кодексу України (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ст. 258-3 (Створення терористичної групи чи терористичної організації) і ст. 258-5 (Фінансування тероризму).

“Щодо висловлювань громадянина України В.Пінчука призначено відповідну судову семантико-текстуальну експертизу”, – йдеться у відповіді СБУ.

Нагадаємо, 29 грудня 2016 року український олігарх Віктор Пінчук опублікував скандальну статтю на Wall Street Journal, в якій запропонував піти на “болісні компроміси” заради миру на Донбасі.

Він радив забути про Крим на 15-20 років, поставити хрест на вступі до НАТО у короткостроковій перспективі, провести “вибори” на Донбасі до відновлення контролю за територіями та розглянути тимчасове зняття з порядку денного питання вступу в Європейський союз.

Читайте також: 6 видимих ознак, що вона ще дівчинка, а не жінка

Джерело.

facebook