fbpx
Дозвілля
6 видимих ознак, що вона ще дівчинка, а не жінка

1. Подивися на мене!

Від неохайного одягу, гучних сварок і величезної кількості Селфі в соцмережі … якщо вона ще дівчинка, вона робить все це заради уваги! Жінку не хвилює популярність і кількість лайків, вона просто хоче, щоб її поважали.

2. Незалежність
Жінка завжди може про себе подбати, і шукає допомоги у інших тільки в крайніх випадках. Ви помітите, наскільки безпорадна ваша дівчинка, коли вона буде просити зробити все за неї.

3. Алкоголь і вечірки
Жінка знає міру і свої межі, і дотримується їх. Ви ніколи не побачите що вона вивалюється п’яною з клубу, або сплячою на лавочці. У неї все під контролем!

4. Одержимість соцмережами
Ви напевно помічали, що молоді дівчатка свою самооцінку будують виключно за допомогою соцмереж, і готові померти за свій телефон. Інтернет – це перше, куди вони заходять, як тільки прокинуться, щоб перевірити, хто лайкнув їх фото або пост.

5. Час з користю
Дівчатка більшу частину часу проводять за серіалами або плітками з подругами. Жінка продуктивна і культурно розвинена, вона завжди хоче спробувати щось нове і варте.

6. Харчування
Дівчинка завжди намагається виглядати худою і їсть якомога менше, принаймні, перед чоловіком. А жінка любить своє тіло і дозволяє собі є те, що хоче, навіть перед самим завидним кавалером! Звідки час на суворі дієти і збиткове харчування, коли ти зайнята успішна жінка?

Читайте також: П’ятнадцять Божих підказок людині

Джерело.

Related Post

facebook