fbpx
Політика
Савченко розповіла подробиці переговорів з бойовиками (відео)

Нардеп від фракції «Батьківщина» Надія Савченко розповіла, що вперше після звільнення зустрічалася з ватажками бойовиків Олександром Захарченко та Ігорем Плотницьким. За словами Савченко «ніхто не легалізує» бойовиків.

«Зустріч пройшла в тристоронньому форматі в присутності російської сторони і білоруської з організаційного боку. Вона відбувалося 3 години, з трьох до шести вечора. Закінчилася, я вважаю, на позитивній ноті », – сказала вона.

Савченко також підтвердила, що на зустрічі були Михайло Балуєв, Олег Шкряба як представники російської сторони, і Володимир Рубан (якого пов’язують з Віктором Медведчуком).

«Вони є в мінській контактній групі з гуманітарних питань», – сказала вона.

Також Савченко розповіла, що обговорювала під час зустрічі амністію. У той же час вона заявила, що не давала згоду на відкриття «посольства ЛДНР» в Києві.

«Так було, я не знаю, як це подали журналісти. Навпаки, я сказала, що не може бути представництва офіційного того, чого офіційно не існує. Немає ні «ЛНР», ні «ДНР». Далі ми говорили про те, щоб зробити якийсь прес-центр. Я сказала, що якщо ви хочете, щоб вас чули, можна почати говорити », – зазначила Савченко.

Вона додала, що завжди повідомляє про такі контакти «відповідні органи».

Читайте також: Вцілілий в авіакатастрофі з футболістами журналіст: люди померли через ідіотське рішення

Джерело.

Related Post