fbpx
Події
Вцілілий в авіакатастрофі з футболістами журналіст: люди померли через ідіотське рішення

Спортивний журналіст Рафаель Хензель виявився одним з шести людей, що вижили в страшній авіакатастрофі в Колумбії, в якій загинула футбольна команда “Шапекоенсе”.

Хензель побував на передачі Fantastico на TV Globo, розповівши подробиці трагедії. Зокрема, Хензель заявив, що трагедія сталася через ідіотське рішення заощадити на паливі.

“Найбільше мене вражає те, що люди померли не через якийсь технічні проблеми літака. А просто тому, що хтось раптом прийняв ідіотське рішення заощадити на паливі. Це огидно”, – заявив Рафаель.

“З емоційної точки зору, це було одна з кращих подорожей. Команда їхала в чудовому настрої. У літаку ми розмістилися за звичайною схемою: гравці і тренерський штаб в передній частині, журналісти на останніх рядах. Я знаходився в передостанньому ряду, сів між двома колегами. Коли літак вже підлітав до аеропорту, ми весь час питали, скільки ще залишилося до посадки. Нам відповідали, десять хвилин, ще десять хвилин. Раптом вимкнулося світло. відключилися двигуни, всі швидко зайняли свої місця і пристебнули ремені. Звичайно, стало страшно. Але ніхто не міг собі уявити, що вріжемося в той пагорб.

Я побачив, що стюардеса сильно налякана, коли вона пройшла на своє місце і пристебнулася було видно, що щось не так. Але я не пам’ятаю, щоб хтось кричав, щоб почалася паніка, була тільки страшна тиша. Ми не знали, що відбувається, поки не сталося зіткнення. Його я вже не пам’ятаю, так як воно було дуже несподіваним.

Спочатку подумав, що все це якийсь фільм або сон. І що скоро прокинуся. Почав дивитися по сторонах. Помітив, що хтось світить ліхтариком неподалік, це були рятувальники. І тоді став кричати, кликати на допомогу, говорити, що я тут, живий. Я не міг поворухнутися, знаходився між двома деревами, зверху теж були якісь гілки. Дивно, як я вижив, хоча двоє колег, що сиділи поруч, були мертві. Десять сантиметрів вліво або вправо – і я б зараз з вами не говорив.

Найстрашніший момент – розуміння, що колеги, які летіли поруч з тобою, мертві. Я кликав обох, збирав останні сили, незважаючи на сім зламаних ребер. Довелося нелегко, йшов дощ, температура була близько 12 градусів тепла. Місце, де впав літак, важкодоступне, немає ніякої дороги поблизу. Не уявляю, як залишився живий. Взагалі думаю дві речі про все це.

По-перше, сталося диво. По-друге, пощастило, що я прийшов до тями в той момент, коли рятувальники проходили поруч. Адже я був передостаннім з врятованих “, – розповів журналіст.

Читайте також: Google назвав найпопулярніші запити українців за рік

Джерело.

facebook