fbpx
Світ
Хворий 5-річний хлопчик помер на руках Санта-Клауса, який прийшов виконати його останнє бажання

Невиліковно хворий хлопчик помер на руках Санта-Клауса, який задовольнив його останнє бажання побачити різдвяну казку. Ерік Джи Шмітт Майзен розповів несамовиту історію, як 5-річний хлопчик помер прямо на його руках, передає The Telegraph.

60-річний двійник Санта -Клауса, розповів, як він кинувся до лікарні в Ноксвілл, штату Теннессі, після відчайдушного телефонного дзвінка від медсестри про тяжко хворого хлопчика. Він увійшов до Відділення інтенсивної терапії лікарні, щоб побачити хлопчика, який понад усе хотів зустрітися з Сантою, тоді як його родина спостерігала за зустріччю з-за вікна.

Вони поговорили і Санта сказав хлопчикові, що він був його “ельфом номер один!”. Трагічно, що це була остання розмова хлопчика. “Він привстав, міцно обійняв мене та задав одне запитання: “Санта, ви можете мені допомогти?”, – розповів Ерік. “Я пригорнув його. Перш ніж я встиг що-небудь сказати, він помер. Я просто продовжував його обіймати і триматися за нього”.

Після цього, він вийшов з лікарні, так швидко, як тільки міг, додавши, що він замислився, що він більше “ніколи не зможе зіграти цю роль знову”. Він додав, що це неймовірно життєвий та болісний досвід для нього.

Читайте також: Чому українці живуть за двома календарями і що має бути раніше Різдво чи Новий Рік

Джерело.

facebook