fbpx

Саме його історія змусила принца Вільяма розповісти, що творилося у нього на душі після смерті матері – майже 20 років тому

Є такий біль, з яким не впоратися навіть за довгі роки: втрата близьких має дуже серйозні душевні наслідки.

Принцеса Діана загинула в автомобільній катастрофі в 1997 році, коли принцу Вільяму було 15 років, і звичайно, ця подія стала великим ударом для нього, від якого спадкоємець британського престолу не оговтався досі. Та й чи можна?

Саме тому, разом з дружиною він приїхав підтримати тих, хто пережив подібне – в дитячий Центр з проблем тяжкої втрати.

Герцог Кембриджський був настільки зворушений розповіддю хлопчика Шиноби, що втратив за три роки улюблену бабусю і хресну маму, що вирішив поділитися тим, що творилося у нього на душі в жахливий час після смерті матері – майже 20 років тому.

Мати Шиноби, Лорна Айленд, була вдячна принцу за відверту розмову, і повідомила журналістам, що саме така підтримка необхідна її синові і всім дітям, які пережили трагічну втрату.

«Він сказав Шинобу, що коли його мати загинула, йому було 15 і він був дуже злий на всіх. Йому було непросто про це говорити з ким-небудь, і зараз непросто згадувати про це », – поділилася з журналістами Лорна.

Читайте також: Я ХОЧУ БУТИ РАЗОМ З КЕРРІ: ЧЕРЕЗ ДЕНЬ ПІСЛЯ СМЕРТІ ПРИНЦЕСИ ЛЕЇ ПОМЕРЛА ЇЇ МАТИ

Принц Вільям, будучи патроном кризового центру, регулярно приїжджає туди і спілкується з відвідувачами, і за словами директора установи, завжди дуже уважно їх слухає. Але таке особисте зізнання, судячи з усього, він зробив вперше.

Джерело.

You cannot copy content of this page