fbpx
Світ
Садівник створив унікальне дерево і увійшов до книги рекордів Гіннеса

Одне дерево – десять видів фруктів.

Садівник створив унікальне дерево і увійшов до книги рекордів Гіннеса.

Шкільні канікули у дитинстві хлопець проводив на фермі у бабусі й дідуся, де росли фініки, інжир та цитрусові, там і почалося його захоплення садівництвом

Селекціонер з Австралії Хусам Сараф давно займається прищепленням фруктів. Нещодавно чоловік вивів своє дерево, яке приносить 10 видів плодів одночасно. За своє досягнення садівник увійшов до книги рекордів Гіннеса.

На дереві Хусама ростуть: вишні, червоні та жовті сливи, мигдаль, білі та жовті нектарини, абрикоси та три види персиків різних кольорів. Деякі плоди цвітуть окремо, а інші одночасно, але дерево завжди має яскравий набір кольорів, що приваблює бджіл та метеликів.

Чоловік родом з Іраку. Основи щеплення плодових дерев Хусам вивчав ще з дитинства. Шкільні канікули хлопець проводив на фермі у бабусі й дідуся, де росли фініки, інжир, цитрусові та гранат, там і почалося його захоплення садівництвом.

Але повністю реалізувати своє хобі чоловікові вдалося у Австралії, де він виростив пишний сад з багатьох рідкісних дерев та рослин.

Над чудо-деревом садівник працював 10 років. Але це не єдиний рекорд чоловіка.

У Хусама в саду є ще дерево з найбільшою кількістю кісточкових фруктів та з найбільшою кількістю плодів яблуні.

Також садівник мріє про нові рекорди: планує виростити найдовшу у світі лілію та після закінчення пандемії провести найдовший урок садівництва.