fbpx
Світ
Ринок праці однієї з найбагатших країн Європи потребує десятків тисяч іммігрантів

За даними шведського Агентства зайнятості, в Швеції загострюється проблема нестачі робочої сили. Для вирішення цієї проблеми Швеції необхідно залучати 64 000 іммігрантів щорічно. Генеральний директор шведського агентства зайнятості (Arbetsförmedlingen) Мікаел Шеберг заявив, що Швеція зіткнеться з проблемою гострої нестачі робочої сили вже в 2017 році, зазначає immigrant.today.

На його думку, шведським роботодавцям, як в приватному, так і в громадському секторі, все складніше буде знайти людей з необхідними навичками. Попит на товари і послуги в Швеції залишається на високому рівні, тому що країна уникла серйозних наслідків глобальної економічної кризи на відміну від інших країн. Але в той же час трудові ресурси Швеції скорочуються.

“Рівень народжуваності в Швеції дуже низький, і чисельність місцевого населення скорочується. Для того, щоб Швеція мала можливість економічно зростати, необхідні трудові ресурси, і збільшення чисельності населення”, – заявив експерт агентства зайнятості Йохан Біссман.

Біссман зазначив, що вплив дефіциту робочої сили вже відчувають деякі компанії, але проблема буде посилюватися в 2017 році.

Читайте також: Канада через брак робочої сили хоче збільшити кількість іммігрантів

Джерело.

facebook