fbpx
Світ
Розкрито таємницю сотень містичних дитячих смертей в Індії

Нове дослідження встановило, що більшість померлих дітей протягом доби перед смертю їли незрілі плоди фрукта лічі

Діти отруїлись фруктом.
В Індії по 20 роках досліджень вчені дізнались таємницю сотень загадкових дитячих смертей, що реєструвалися в місті Музаффарпур, повідомляє Tech Times.
Вперше інформація про безліч непояснених смертей протягом короткого періоду часу була оприлюднена в 1995 році.

З тих пір медики уважно стежили за містечком Музаффарпур і щоліта реєстрували сотні дитячих смертей. Причину знайти не вдавалося. Аналізи хворих і здорових дітей практично не відрізнялися. У хворих спостерігалися судоми і лихоманка, деякі впадали в кому. Багато хто називав ці випадки містичними.

Нове дослідження встановило, що більшість померлих дітей протягом доби перед смертю їли незрілі плоди фрукта лічі. Він вважається корисним для здоров’я і широко застосовується в кулінарії. Однак виявилося, що якщо з’їсти незрілий плід на порожній шлунок, то ризик захворіти зростає вдвічі.

Лічі містить небезпечні токсини, які здатні смертельно знизити рівень цукру в крові. Але небезпеки немає, якщо перед поїданням плоду пообідати. Нову теорію підтверджує той факт, що різкий сплеск дитячої смертності припадає на початок дозрівання лічі. Зазвичай епідемія триває з травня по липень.

Раніше повідомлялося, що польські археологи опублікували масштабний звіт про дослідження скелета загадкової жінки-велетня, яка померла, ймовірно, в XIII столітті

Читайте також: ЯК МОЛОДА МОДЕЛЬ ІЗ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ЗРОБИЛА КАР’ЄРУ ТА ВИЙШЛА ЗАМІЖ В ІНДІЇ (ВІДЕО)

Джерело.