fbpx
Світ
Розіграш з ісламським тероризмом викликав скандал (відео)

Автор соціального експерименту зіткнувся з погрозами.

Викладений на сайт YouTube ролик із соціальним експериментом, що порівнює реакцію перехожих на загрозу з боку ісламського і християнського тероризму, викликав люту реакцію користувачів інтернету у світлі недавнього теракту в Орландо, США, повідомляє The Daily Mail.

Автором суперечливого відео є Джоуї Селедс, раніше відомий в мережі своїми резонансними експериментами, найбільш популярним з яких є спроби крадіжки дітей на вулиці та підмішування наркотиків в напій.

На записі показана реакція людей на кинутий їм під ноги чемоданчик. Коли предмет жбурляв одягнений в традиційний арабський костюм чоловік з криком “Аллаху акбар”, то випробовувані бралися тікати (варто зазначити, робили вони це повільно і без паніки). Але коли ящик кидала людина у звичайному одязі з вигуком “Хвала Ісусу”, то реакція була байдужою.

Гнів користувачів мережі викликала не тільки сама суть експерименту і його дуже умовна коректність аналогії, але і контекст розміщення. Селедс поділився відео незабаром після скоєного мусульманином розстрілу гей-клубу у Флориді, до того ж розмістивши прямі згадки теракту в описі.

Автор ролика не згоден зі звинуваченнями на свою адресу і вважає, що зараз відповідний час для дискусії про ненависть і нетерпимість. За його словами, він вже навіть встиг отримати кілька погроз на свою адресу.

Нагадаємо, 12 червня в Орландо, штат Флорида, жертвами стрілянини в гей-клубі Pulse стали 50 осіб і ще понад 50 отримали поранення. Стрілок був впізнаний як Омар Мартин, 29-річний громадянин США. ЗМІ заявили, що терорист був завсідником гей-клубу, де він і влаштував стрілянину.

Читайте також: “Він іде, я помру”: опубліковано листування одного із загиблих в гей-клубі Орландо з матір’ю.

Джерело.