fbpx
Політика
Росія заблокувала низку українських сайтів на окупованому Донбасі, – журналіст

У березні-квітні 2014 року Роскомнадзор заблокував 13 найпопулярніших проукраїнських спільнот у “Вконтакте”. А на сьогодні заблокованими Росією на окупованій території Донбасу є 113 українських сайтів новин. Про це в Facebook написав журналіст Юрій Бутусов.

Він уточнив, що серед заблокованих проукраїнських спільнот у “Вконтакте” – паблік “Українська революція”, що налічував 500 тисяч учасників на момент блокування, “Революція євромайдан” – 390 тисяч, “Правий сектор” – 350 тисяч, “Євромайдан” – 330 тисяч, “УКРАЇНА LIVE – НОВИНИ – АТО” – 600 тисяч.

Читайте також: Волонтер Дейнега: Хто ниє “я трyси продавав через ВК. У мене там 100500 підписників”. Вiйни без постраждалих не буває

“У квітні творець “Вконтакте” Дуров продав свою частку, і контроль за соціальною мережею отримали узгоджені з Кремлем власники”, – нагадав Бутусов.

Він також повідомив, що наразі у списку заборонених сайтів Роскомнадзору є 71 866 різних сайтів, серед яких є багато українських.

“На території Росії заборонені “Цензор.Нет”, “Ліга.нет”, популярний український сайт для пошуку роботи програмістам DOU.ua, інші”, – написав журналіст.

Читайте також: “Вконтакте” створила інструкцію для обходу блокування в Україні

Джерело.