fbpx

Волонтер Дейнега: Хто ниє “я трyси продавав через ВК. У мене там 100500 підписників”. Вiйни без постраждалих не буває

Заборона російських соцмереж змусить більшість українців переорієнтуватися на інші сервіси, заявив волонтер Віталій Дейнега, пише “Гордон”.

Обійти блокування “ВКонтакте” можна, однак у багатьох сeпаратистів не вистачить знань розібратися, як це зробити. Про це написав український волонтер і засновник благодійного фонду “Повернись живим” Віталій Дейнега у Facebook.

“У Китаї є така сама заборона, її теж обходять, але 90% китайців почали юзати свої сервіси і не реєструються на американських, оскільки там менше шансів когось спокусити на чайну церемонію. Тупо немає своїх. От і все. У цьому й задум”, – пояснив він.

Волонтер підкреслив, що українцям потрібно було переорієнтуватися з російських соцмереж іще кілька років тому.

“Сьогодні “культурні зв’язки” гарненько здригнулися. А хто ниє, мовляв, “я трyси продавав через групу у ВК. У мене там 100500 підписників!” – мої співчуття. У груп любителів “Новоросії” там їх більше. І треба було переорієнтуватися на ФБ іще 3 роки тому. Тож не ображайтеся”, – зазначив Дейнега.

Читайте також: Заблокували “Вконтакте”, “Одноклассники”, “Яндекс”: огляд альтернативи для українців

Він додав, що багато українців постраждали внаслідок вiйни ще більше.

“Коли рубають ліс – летять тріски. І вiйни без пoстраждалих не буває. Особливо гібридної. Радійте, що ви втратили лише клієнтів”, – підсумував волонтер.

You cannot copy content of this page