fbpx
Політика
Росія наполягає на введенні особливого статусу Донбасу

Росія наполягає на введенні особливого статусу Донбасу за “формулою Штайнмайєра”. Про це заявив в Мінську представник РФ в контактній групі Борис Гризлов, передає УНН з посиланням на РИА Новости.

“Російська Федерація послідовно наполягає на введенні в дію закону про особливий статус Донбасу за формулою Штайнмайєра, якнайшвидшому розведенні сил і засобів сторін у Станиці Луганській”, — сказав Б.Гризлов.

Він заявив, що Росія наполягає на якнайшвидшому обміні утримуваних осіб за схемою “всіх на всіх”, а також зазначив, що альтернативи мінським угодами немає.

“Ми обговорили всі напрямки нашої роботи. Особливу увагу приділено було гуманітарній складовій і питанням безпеки. Позиція контактної групи залишається незмінною: альтернативи мінським угодами не існує”, — сказав Б.Гризлов.

Відзначимо, “формула Штайнмайєра” визначає механізм введення в дію закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей на тимчасовій основі в день виборів і на постійній основі — після опублікування звіту ОБСЄ про підсумки виборів.

Читайте також:   “Чим багаті, тим і підтирайтеся”: на КремльТВ брудно висміяли білоруську гуманітарку для Донбасу (відео)

Джерело.