fbpx
Події
“Чим багаті, тим і підтирайтеся”: на КремльТВ брудно висміяли білоруську гуманітарку для Донбасу (відео)

Російські ЗМІ жорстко висміяли гуманітарну допомогу, яку надала Україні Білорусь.

Про це передає “Білоруський партизан“.

Так, Рада міністрів Білорусі постановою від 4 травня доручила міністерству з надзвичайних ситуацій, Державному комітету по майну, концерну “Белгоспищепром”, Гродненському облвиконкому і низці білоруських підприємств забезпечити відпустку і оформлення матеріальних цінностей для надання гуманітарної допомоги Україні. Зокрема, до складу гуманітарної допомоги увійшли м’ясні консерви, масло, цукор, дріжджі, борошно, макарони, крупи, побутові миючі засоби, гігієнічні засоби. Загальна вартість допомоги склала 117,9 тис. білоруських рублів (близько 63 тис. Доларів).

Також документом доручено МНС за сприяння МЗС забезпечити доставку автомобільним транспортом гуманітарної допомоги в Україну; організувати передачу гуманітарної допомоги місії Міжнародного Червоного Хреста в Україні для розподілу серед постраждалого населення України.

Російський телеканал НТВ побачив у цій акції привід брудно і аморально пожартувати:

“Побачивши українське Євробачення, Білорусь так розчулилась, що відправила в/на Україну туалетний папір. Давайте, по-перше, привітаємо Білорусь: країна нарешті знайшла когось бідніше себе. Як то кажуть, чим багаті, тим і підтирайтеся. 8 тисяч рулонів туалетного паперу! Навіть білоруси зрозуміли, що в/на Україні ж.па. Але поки не зрозуміли, що 8 тисяч рулонів для української д.пи явно недостатньо… Тушонка, масло, макарони і туалетний папір: вирішили забезпечити весь харчовий процес під ключ. Судячи по набору, в/на Україні вирішили провести фестиваль макаронів по-флотськи, і організатори чують, що пройде він не дуже добре. Я навіть не знаю, що смачніше: білоруські макарони або білоруський туалетний папір. Прикро тільки, що батька зажав хохлам знамениті білоруські ананаси. Дорогі українці, не забувайте: Лукашенко – літня людина. Банки потім поверніть!”

Читайте також: “Била та тикала носом у підгузки”: у Туреччині няня-українка знущалася над дитиною (відео)

Джерело.