fbpx
Світ
Росія на літаках перекидає спецпризначенців до кордонів України

Силовиків транспортують на військових повітряних суднах.

Міністерство оборони РФ під час раптових військових навчань на військових літаках перекидає спецназ у Південний військовий округ біля кордонів із Україною.

Про це повідомила прес-служба російського оборонного відомства.

“Екіпажі військово-транспортних літаків здійснюють перекидання підрозділів спеціального призначення з північного заходу Росії на полігони Південного військового округу”, – йдеться в повідомленні. Штаб вказаного округу розташований у Ростові-на-Дону.

Окрім цього, льотний склад військово-транспортної авіації виконує завдання з перебазування техніки інженерно-аеродромної служби на оперативні аеродроми, куди будуть перекинуті літаки та вертольоти оперативно-тактичної та армійської авіації ВКС. До процесу залучені близько 20 літаків Іл-76 військово-транспортної авіації.

Нагадаємо, 25 серпня за наказом президента РФ Володимира Путіна у Росії влаштували перевірку боєготовності у Південному, Західному, Центральному та військових округах, на Північному флоті, а також в головних командуваннях військово-космічних сил і військово-десантних військ. Російський лідер віддав розпорядження відпрацювати повний цикл підготовки Збройних сил “до захисту інтересів РФ у разі наростанні загроз безпеки”. Відбуватиметься перевірка із 25 по 31 серпня.

Читайте також: У гумконвоях Росія вивозить награбоване майно донеччан

Джерело.