fbpx

Росія може застосувати ядерну зброю у чотирьох випадках, – медведєв

Про це заявив заступник секретаря Ради безпеки росії Дмитро Медведєв в інтерв’ю російському пропагандистському виданню “РИА Новости”, передає ТСН.

За його словами, стратегічний потенціал росії був переведений в особливий режим, «просто щоб усі розуміли ті загрози, з якими зіткнуться інші держави, якщо намагатимуться вплинути на курс нашої країни».

Медведєв уточнив, що є документи, в яких зазначено чотири підстави, за яких москва може застосувати ядерну зброю.

Отже, росія може застосувати ядерну зброю, коли:

За словами Медведєва, росія може застосувати ядерну зброю, коли по її території буде завдано удару з використанням засобів ядерного ураження.

А також у разі будь-якого іншого застосування ядерної зброї проти росії чи її союзників.

Третій випадок – якщо буде зазіхання на критичну інфраструктуру, внаслідок якого російські сили ядерного стримування будуть паралізовані.

І четвертий – у випадку акту агресії проти росії чи її союзників, у результаті якого під загрозою було би існування країни.

Медведєв також стверджує, що переговори залишаються «найкращим і правильним шляхом».

«Інша справа, що не завжди ці переговори досягають успіху, але треба цим шляхом йти», – резюмував він.

Нагадаємо, що екскомандувач об’єднаними силами НАТО в Європі генерал Веслі Кларк заявив, що президент Росії Володимир Путін, який розв’язав війну в Україні, може віддати наказ про застосування тактичної ядерної зброї та завдати удару по території Польщі. Водночас він сумнівається, що Росія застосує хімічну зброю в Україні.

Фото: скрін з відео.

03/26/2022

You cannot copy content of this page