fbpx
Світ
Російський воєнний експерт: Все може початися за 15 хвилин

Російський військовий оглядач Павло Фельгенгауер в своїй колонці для сайті «Апостроф» написав про те, до чого може привести небезпечна політика балансування на грані

В інтерв’ю газеті Financial Times, спецпредставник президента Сергій Іванов сказав про те, що холодна війна є «фактом сьогоднішнього життя». Також, людина Путіна зазначив, що всі досить розумні, щоб не починати вбивчу ядерну війну. Але, правда, досить розумні ?.

На думку російського військового експерта Павла Фельгенгауера, незалежно від того, що жодна сторона і справді не хоче світової ядерної війни, така загроза все ж залишається дуже високою. Зараз Захід і Російська Федерація вдаються до тактики ведення холодної війни, іменованої brinkmanship, або ж – «балансування на грані». Однак у такій ситуації, вважає Фельгенгауер, завжди є висока небезпека ескалації. І хоч ніхто не бажає великої війни, все ж локальні сутички можуть дуже легко перерости в щось набагато масштабніше.

Фельгенгауер вважає, що така загроза неминуча, а смертоносна ядерна війна може розгорітися буквально за лічені хвилини:

«… Я не згоден з Івановим, що точно нічого не буде. Загроза така, що все може початися за 15 хвилин, і ми вже будемо у великій війні », – застеріг російський експерт.

Читайте також: В мережі обговорюють несподіваного наступника Порошенка

Джерело.

facebook