fbpx
Світ
Російський актор Єфремов зганьбився у Сочі – долучилася поліція (відео)

З перших хвилин фестивалю Кінотавр, який стартував в Сочі, російський актор Михайло Єфремов не переставав вражати публіку.

Спочатку його побачили в коротких шортах біля готелю, потім на червоній доріжці він з’явився з екстравагантною дочкою Анною-Марією. Але найбільше він запам’ятовується виходом в халаті в хол готелю Перлина пізно вночі.

Спочатку Єфремов став героєм першого вечора кінофестивалю – 52-річний актор за півгодини відзначився на запальній вечірці. Михайло відвідав всі бари і ресторани на території готелю Перлина – і в кожному з них, хоч і на короткий час, точно став душею компанії.

Всі навколишні подумали, що на цьому вечір Єфремова закінчено. Однак, через двадцять хвилин, бадьорий і веселий актор знову постав їх поглядам – правда, в халаті.

Прогулявшись до пляжу і помочивши ніжки, актор знову осів у ресторані і геть відмовлявся змиритися з тим, що навколишні настійно рекомендували йому закінчити подорож до ліжка. Зірка кіно настільки збуджено вів себе, що хтось навіть покликав на допомогу поліцейських.

Справжнім порятунком для організму Михайла Олеговича стали Вікторія Толстоганова і Олексій Агранович, які поверталися з вечірки на закритій терасі. Тільки після тривалих і наполегливих умовлянь він пройшов спочатку знову у лобі-бар, а потім і в номер.

 

Джерело.