fbpx

Російські військові, яких “нема” в Україні – волонтерська розвідка оприлюднила докази

Волонтерська розвідка оприлюднила докази участі танкового батальйону РФ у війні на Донбасі
Військові отримували державні нагороди за участь у бойових діях на сході України влітку-восени 2014 року.

Міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm опублікувало інформацію про російських військових із танкового батальйону 17-ї ОМСБр, які в 2014 році брали участь у бойових діях на Донбасі. Про це йдеться на сайті InformNapalm.

Згідно з повідомленням, докази участі військовослужбовців у війні на сході України вдалося знайти під час вивчення особистих сторінок у соцмережах.

Зокрема, волонтери ідентифікували “кавалера” медалі “За відвагу” – танкіста-контрактника 17-ї окремої мотострілкової бригади (Чеченська Республіка) 58-ї армії Південного військового округу ЗС РФ Максима Іванова. Військовий отримав державну нагороду за участь у бойових діях на Донбасі влітку – восени 2014 року.

Головним джерелом інформації став танкіст Абдулхакім Назаров, який нещодавно перевівся з Кавказу в елітне танкове з’єднання Західного військового округу. При вивченні профілю Назарова у соціальних мережах, вдалося ідентифікувати його товаришів зі служби у Чечні – також “ветеранів” Донбасу з танкового батальйону 17-ї мотострілецької бригади.

“Судячи з фотодобірок і коментарів, завантажених на сторінці Назарова, влітку – восени 2014 року він у складі батальонно-тактичної групи 17-ї ОМСБр брав участь у бойових діях на Донбасі. За підсумками цього “відрядження” нагороджений відомчою медаллю МО РФ “За бойові заслуги”, – розповіли волонтери.

Також повідомляється, що фотографії періоду “ростовсько-українського відрядження”, завантажені на сторінку Назарова, датовані 13-14 вересня 2014 року. Мова йде про найгарячішу фазу російського вторгнення в Україну. Фотографії зроблені в лісовому привальному таборі російських військових, які позують в нестатутному одязі. На задньому плані можна розгледіти замасковані танки.

Крім того, завдяки інформації з цієї сторінки волонтерам вдалося встановити імена та оприлюднити фото й інформацію про інших військових-танкістів 17-ї ОМСБр. Це Олексій Богданов, Зульфар Галлямов, Сергій Бєляков, Сергій Колчин, Дмитро Головінов, Валерій Голобородкин, Юрій Овсянников, Стас Фатехов, Євген Рассадін.

Нагадаємо, раніше міжнародна волонтерська розвідувальна спільнота InformNapalm представила базу даних російських військовослужбовців, які переправлялися до України за наказом свого командування.

Читайте також:  Як каратимуть за розрахунки готівкою понад 50 тис. грн

Джерело.

You cannot copy content of this page