fbpx
Світ
Річка Дунай потрапила у топ-25 найгарніших місць світу, які варто відвідати у 2022 році.

Відомий міжнародний журнал про подорожі та географію “National Geographic” склав рейтинг двадцяти п’яти дивовижних місць світу, які рекомендує відвідати своїм читачам наступного року.

Україна також потрапила у цей список завдяки річці Дунай.

Річка бере початок у Німеччині, протікає через декілька країн Європи і вливається у Чорне море. Експерти назвали Дунайський басейн ідеальним місцем для сімейного відпочинку.

“Катання на човні по Дунаю нагадує подорож царством казок з його неймовірними краєвидами середньовічних міст, замків і величних палаців, які допомагають оживити європейську історію. Річка проходить через 10 європейських країн (Німеччину, Австрію, Словаччину, Угорщину, Хорватію, Сербію, Румунію, Болгарію, Молдову та Україну), і більшість круїзних маршрутів по Дунаю включають зупинки з сімейними прогулянками, що пропонують активності для дітей на березі”, – написало видання.

Однак варто зауважити, що річковий туризм в Україні лише нещодавно почав розвиватися. Тому, на відміну від інших країн, через які протікає Дунай, Україні ще прийдеться поборотися, щоби привабити туристів до себе.