fbpx
Світ
Рейтинг найуспішніших бізнесменів 2017 року – від “Forbes”

Журнал “Forbes” опублікував рейтинг найуспішніших бізнесменів 2017 року. Список очолив засновник “Amazon” Джефф Безос.

Список було оприлюднено на офіційному сайті видання.

Єдиним критерієм рейтингу був розмір прибутків, які бізнесмени заробили в 2017 році.

На першому місці опинився засновник компанії “Amazon” Джефф Безос. Цього року його прибутки зросли на 33,8 млрд доларів США. Акції гіганта у сфері інтернет-продажів зросли на 60%. Це дозволило бізнесмену вперше стати найбагатшою людиною у світі. Його загальні прибутки оцінюються у 98,6 мільярдів.

Другу позицію зайняв китайський магнат у сфері нерухомості, власник будівельної компанії “Evergrande Group” Сюй Цзяїнь. Він заробив 27,4 млрд доларів США. Прибутки компанії “Evergrande Group” зросли майже вчетверо цього року.

Третє місце дісталося французькому магнату Бернару Арно. Як повідомляє “Forbes”, більшість своїх прибутків у 2017 році йому вдалося отримати від акцій “Christian Dior”. Заробивши 23,6 млрд доларів, його загальні статки тепер становлять 40,3 млрд.

Марк Цукерберг, засновник та ідейний натхненник компанії “Facebook”, отримав четверте місце у рейтингу. Прибутки його компанії в 2017 році пов’язані, перш з все, з розвитком рекламних функцій додатку. Наразі він володіє 72 мільярдами доларів.

П’ятірку найуспішніших бізнесменів світу завершує власник китайської телекомунікаційної компанії “Tencent” Ма Хуатен. 2017-го він заробив 21.8 млрд доларів.

Читайте також: Стару ялинкову прикрасу можна продати за 13 тисяч гривень

Десять найуспішніших бізнесменів 2017 року заробили загалом 204 млрд доларів, тоді як минулого року вони збільшили свої статки всього на 74,7 млрд доларів США.

Джерело.

facebook