fbpx
Світ
Проїзд дозволено: Рада ратифікувала транспортну угоду зі Швейцарією

Верховна Рада прийняла законопроект про ратифікацію протоколу про внесення змін до угоди зі Швейцарією про міжнародні перевезення пасажирів і вантажів та Протоколу до Угоди (№0137). За відповідне рішення проголосували 232 народних депутати, пише “Обозреватель”

Зміни передбачають дозвіл перевізникам з України тимчасово ввозити порожній або завантажений автомобіль на територію Швейцарії без дозволів з метою перевезень вантажів транзитом по території Швейцарії.

Згідно з пояснювальною запискою законопроекту, внесеної в Раду прем’єром Володимиром Гройсманом, прийняття змін до угоди забезпечить виконання внутрішньодержавних процедур для набрання чинності зазначеною Протоколу і створить надійний міжнародно-правовий механізм для реалізації та активізації процесу двосторонніх міждержавних зв’язків між Україною та Швейцарською Конфедерацією.

Читайте також: Масштабний страйк перевізників в Києві: погрожують спалити маршрутку

Протокол щодо врегулювання міждержавних автомобільних перевезень між країнами був підписаний у травні 2016 року в німецькому Лейпцигу.

Підписання документу було обумовлено необхідністю вдосконалення договірно-правової бази та створення відповідного механізму регулювання відносин у галузі міжнародних автомобільних перевезень між двома державами.