fbpx
Світ
Профілі Цукерберга у соцмережах зламали – ЗМІ (фото)

Засновник Facebook використовував однакові паролі для різних ресурсів.

Хакери з групи OurMine Team отримали доступ до профілів у соціальних мережах Twitter, LinkedIn і Pinterest засновника сайту Facebook Марка Цукерберга, повідомляє VentureBeat.

На сторінках американського бізнесмена в Twitter і Pinterest, якими він не користувався протягом останніх кількох років, були розміщені повідомлення, що інформують про злом і пропозицію зв’язатися з хакерами.

Для несанкціонованого доступу угруповання використовувало дані, отримані з недавнього масштабного витоку інформації користувача мережі LinkedIn. Імовірно, Цукерберг користувався однаковими паролями на різних ресурсах, а також не активував 2-факторну аутенітіфікацію.

Twitter оперативно відреагував на публікацію, спочатку заморозивши акаунт засновника Facebook, а потім повернув його знову в лад вже без публікації зломщиків. Пост в мережі Pinterest був доступний протягом більш тривалого часу.

Хакери також заявляли про злом сторінки підприємця в Instagram, але ця інформація спростовується представником Facebook, а незалежних доказів цього не надається.

1826512

1826508

1826511

1826510

Джерело.