fbpx
Світ
Про надання дозволу на проживання в Польщі повідомлятимуть… смс-кою

Відділ справ іноземців Мазовєцького воєводства, де легалізує своє перебування у Польщі найбільша кількість мігрантів, від 10 жовтня 2016 р. змінює спосіб вручення адміністративних рішень у справі легалізації перебування (decyzja) та спосіб інформування про позитивний розгляд справи.

Позитивні рішення про надання дозволів на проживання – тимчасового, постійного чи резидента ЄС – разом з дозволами на проживання (karta pobytu) будуть видаватися у приміщенні Відділу справ іноземців у Варшаві, за адресою вул. Маршалковська 3/5, каб. 12. Про конкретний день та час візиту, а також про номер у списку видачі документів, клієнтів Відділу повідомлятимуть за допомогою смс-повідомлення.

Термін видачі рішення у справі легалізації перебування іноземця та дозволу на проживання можна буде також перевірити в Інтернеті. Для слідкування за процесом розгляду справи потрібні спеціальний логін та пароль, які співробітники Відділу видають при подачі документів.

Натомість, рішення у справах про легалізацію перебування на підставі поєднання родин або негативні рішення в усіх інших справах і надалі будуть надсилатися іноземцям поштою на вказану в анкеті адресу.

Ті, хто отримують рішення та дозвіл на проживання, мусять мати із собою паспорт, підтвердження оплати за видачу карти (50 зл.), для тих, хто легалізував своє перебування на підставі Карти поляка – ще й цей документ.

Читайте також: Поїзд Дніпро – Одеса, те, що сталося цієї ночі я буду пам’ятати все своє життя

Джерело.