fbpx
Світ
Президент Зеленський звернувся до українців через загрозу вторгнення РФ (відео)

Володимир Зеленський звернувся до громадян України через загрозу вторгнення РФ в Україну.

“Без паніки. З вірою в Україну та мир!”, – так підписано звернення Президента у мережі Facebook.

“Зараз всі новини та інформаційний простір сповнені схожими повідомленнями про війну з Росією, про те, що вторгнення може початися прямо завтра. А в чому, власне, новина? Хіба це не реальність вже 8 років? Хіба вторгнення почалося не в 2014 році? Хіба загроза війни з’явилася тільки зараз? Ці ризики існують не один день і зараз вони не стали більше, зараз став більше ажіотаж навколо них”, – заявив Президент.

Зеленський також додав, що українцям не варто накручувати себе і  панікувати через шквал повідомлень у ЗМІ щодо можливого вторгнення російських військ на територію України.

“Всім нашим громадянам, особливо похилого віку, потрібно це зрозуміти, потрібно видихнути, заспокоїтися. Всім нашим партнерам бути дієвими, і не на словах. Важлива не тільки інформація про те, що буде робити світ”, – додав він.

Президент також заявив, що Україна не хоче війни, проте повинна завжди до неї бути готова, а українцям необхідно зберігати голову холодною, не накручувати себе і бути впевненими у своїй армії і все під контролем.