fbpx
Політика
Президент оголосив про новий призов на строкову службу

Президент України Петро Порошенко в п’ятницю, 7 липня, підписав указ про призов на строкову військову службу до лав Національної гвардії України в серпні 2017 року. Про це повідомила прес-служба голови держави, передає “Обозреватель”.

“Закликати в серпні 2017 року на строкову військову службу в Національній гвардії України придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу”, – йдеться в тексті указу №178/2017.

Зазначимо, згідно з пунктом першим, він виданий для часткової зміни статей 2 і 3 Указу від 24 лютого 2017 року №44 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, терміни проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році”.

Крім того, указом уряду доручено визначити чисельність громадян України, які підлягають призову в серпні 2017 року на строкову військову службу в Національну гвардію України, та обсяги видатків для проведення такого заклику.

Читайте також: Що розпопів графологічний аналіз почерків Трампа, Меркель, Порошенка і Гройсмана

Нагадаємо, указ президента №44/2017 від 24 лютого 2017 року передбачав терміни призову громадян на строкову військову службу в квітні-травні і жовтні-листопаді поточного року.

“Закликати на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягнули 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу: в квітні-травнем 2017 роки; у жовтні-листопаді 2017 року”, – зазначалося в указі президента від 24 лютого.