fbpx

Повернувся з того світу: на власному похороні ожив 75-річний старий (відео)

У Китаї стався страшний інцидент. У провінції Сичуань сім’я ледь не поховала заживо 75-річного пенсіонера, який здавався їм мертвим. Дід раптово ожив на власному похороні. Про це повідомляє “Рідус”, з посиланням на The Sun.

У старого зупинилося серце, пенсіонер “перестав дихати”, а температура тіла “покійного” впала настільки, що у рідних чоловіка не залишилося сумнівів у його смерті. Літній китаєць був оголошений мертвим і син разом із десятком родичів почали готуватися до похорону. Вони навіть встигли покласти “покійного” в труну, але, на щастя, до закопування труни не дійшло.

Справа в тому, що під час траурної церемонії кришка домовини кілька разів з’їжджала, але родичі не одразу звернули увагу на “дивину” – вони просто її поправляли, посилаючись на брак виробу.

У результаті кришку все ж зняли і виявили знесиленого, але живого діда, який намагався повідомити, що він живий.

“Що відбувається? Ви що мене ховаєте?” – запитав чоловік у сина, оглянувши вінки, прикраси, плакати і присутніх родичів.

Читайте також: Телеканал СТБ показав “Битву екстрасенсів” із російськими військовими: “Це був тест на терпимість Нацради?”.

Джерело.

You cannot copy content of this page