fbpx
Політика
Порошенко звільнив свого радника

Президент Петро Порошенко звільнив Бориса Ложкіна з посади свого позаштатного радника. Про це йдеться у відповіді Адміністрації Президента на запит видання “Українські Новини“.

Порошенко призначив Ложкіна позаштатним радником і секретарем Національної інвестиційного ради 29 серпня 2016 року, коли звільнив його з посади глави Адміністрації.

Дата звільнення Ложкіна з посади позаштатного радника Президента у відповіді Адміністрації не уточнюється.

Ложкіна немає в наданому за запитом списку діючих радників Президента, але він значиться у списку звільнених з 7 червня 2014 року (дата вступу Порошенка на посаду глави держави) по 25 квітня 2017 року.

За цей час Порошенко також звільнив із посади штатних радників Олега Махніцького (колишній в. о. гнерального прокурора в лютому-червні 2014 року), Івана Крулька (депутат Верховної Ради від фракції “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”) і Юрія Бірюкова (помічник міністра оборони з жовтня 2014 року, засновник волонтерської організації “Крила Фенікса”), призначивши останнього своїм помічником поза штатом.

Читайте також: Норма в усьому світі: Порошенко здивував мережу благодійними мільярдами Roshen

З посади позаштатних радників Президента Порошенко звільнив Олександра Кузьмука (екс-міністр оборони і екс-депутат Ради від фракції Партії регіонів), Миколи Томенка (екс-віце-спікер Ради 2007-2012, позбавлений в 2016 році депутатського мандата за вихід з фракції “Блок Петра Порошенко”), Михайла Саакашвілі (екс-Президент Грузії в 2008-2013, голова Одеської обласної державної адміністрації в 2015-2016) і Юрія Луценка (генпрокурор).

У цілому в Президента Петра Порошенка працюють у штаті Адміністрації Президента 2 радника, а 2 помічника і 19 радників глави держави – поза штатом.