fbpx

Норма в усьому світі: Порошенко здивував мережу благодійними мільярдами Roshen

Корпорація “Roshen” із 2014 до 2016 року вклала у благодійні та культурно-соціальні проекти 243 млн 333 тис. 646 грн.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав президент України Петро Порошенко.

“Майже чверть мільярда на благодійність – це гідний наслідування приклад соціальної відповідальності бізнесу. Для країни, яка веде війну, така допомога дуже важлива”, – написав він.

“Подібна діяльність – норма в усьому цивілізованому світі. Сподіваюся, що і в Україні це стане доброю традицією”, – додав Порошенко.

Користувачі соцмережі оцінили новину в 2,2 тис. лайків.

“Величезна цифра і безцінна допомога для нашої країни… А, і смачні тортики, і шоколад”, – прокоментувала Ірина Коваленко.

Читайте також: Ось це погляд: соцмережі вразило фото дружини Порошенка

“Прекрасна новина. Хороший приклад… Дякую, пане президенте. Вдячні за відвертість і дієві вчинки заради України. Як кажуть мудрі люди: “зумів налагодити своє гідне життя, то і для держави зробить все так, як Бог велів”. В Європі, при щорічному фінансово-податковому звіті, кожен громадянин може відрахувати 0,5% на користь будь-якого громадського закладу або установи, вказавши тільки його податковий номер. Йдемо у європейське співтовариство”, – зазначила Людмила Андрєєва.

“Є люди, яким успіх і процвітання важко пережити… Але я не про них. Спасибі, ROSHEN! Любимо, купуємо в Ізраїлі”, – додала Лариса Кравець.

“Підтверджую, наш батальйон отримував аптечки НАТОвського зразка від волонтерів із “Рошен”, – написав Muchajlo Karpluk.

Джерело.

You cannot copy content of this page