fbpx

Поради із прощальної промови Президента США Барака Обами підірвали мережу

Пропонуємо 6 найцікавіших і  найбільш актуальних для нас, українців, сьогодні порад від  Барака Обами

1. Одних лише законів не достатньо. Змінитися мають серця. Вони не зміняться за одну ніч. Соціальні ставлення часто потребують поколінь, аби змінитися.

2. Точно так, як ми, громадяни, маємо залишатися чутливими щодо зовнішньої агресії, ми змушені бути на сторожі проти ослаблення цінностей, що роблять із нас тих, ким ми є.

3. Наша демократія знаходиться під загрозою кожного разу, коли ми сприймаємо її як данність.

4. Ось чого потребує наша демократія. Вона потребує тебе. І не лише під час виборів, не лише коли йдеться про твій вузький особистий інтерес, але впродовж цілого життя… Коли щось потребує полагодження, зашнуруй свої черевики і організуй процес. Коли обрані тобою представники влади тебе розчарували, вхопи аркуш паперу, збери необхідні підписи та запропонуй свою кандидатуру на наступних виборах. Прояви себе. Поринь углиб. Стій впевнено. Інколи ти отримуватимеш перемоги. Інколи поразки… І будуть часи, коли відчуватимеш розчарування… Але, від імені тих, яким поталанило бути частиною цього процесу і спостерігати за ним зблизька, дозволь мені сказати, що він може надавати енергії та надихати. І значно частіше аніж рідше твоя віра в Америку – і в американців – буде утверджуватися.

5. Наше нове покоління – щедре, альтруїстичне, творче, патріотичне – я бачив їх у кожному закутку нашої країни. Ви вірите у чесну, справедливу та інклюзивну Америку. Ви знаєте, що постійна зміна – це американська особливість, якої ми не лякаємось, а щиро обіймаємо, і ви готові нести вперед цю важку працю з демократію. Незабаром ви кількісно перевершите всіх нас, і я вірю, що, як наслідок, наше майбутнє в добрих руках.

6. Я все ж маю ще одне прохання до вас як ваш Президент – те ж саме прохання, з яким я звернувся до вас вісім років тому, коли ви дали мені шанс. Я прошу вас вірити. Не у мою здатність забезпечити зміни, а у вашу!

Читайте також: Більше мільйона лайків: прощальний твіт Обами став надзвичайно популярним

Переклад з англійської: о. Андрій Зелінський

Джерело.

You cannot copy content of this page