fbpx

Понад півмільйона гривень, щоб привезти з Нігерії 27-річного коханого витратила 72-річна жінка(фото)

72-річна британка Анжела Нвачукву і нігерієць Сі Джей, 27 років, одружилися за 3 місяці після того, як додали одне одного в друзі у Facebook. Для пенсіонерки це третій шлюб, передає Gazeta.ua

Уперше закохані побачилися, коли пенсіонерка приїхала на власне весілля в рідну країну нареченого – Нігерію. Відтоді, як вони одружилися, Анжела витратила близько 20 тис. фунтів (приблизно 640 тис. грн. – ред), щоб привезти чоловіка до Великої Британії, де вона живе.

“Сі Джей дуже турботливий. Бути з ним – справжнє щастя. З ним я відчуваю себе найкрасивішою жінкою в світі. Ми не перестанемо боротися, доки не зможемо жити разом як чоловік і дружина”.

На момент, коли Анжела почала спілкуватися з Сі Джеєм, вона півроку була самотньою. До цього у неї були стосунки впродовж 16 років. Жінка розповіла, що відчувала себе дуже самотньо після розставання. У цей момент їй написав молодий чоловік. Він відразу став говорити їй, як йому сподобалася фотографія її профілю. Після цього вони списувалися щодня і розмовляли годинами.

Проблемою було лише те, що Сі Джей жив у Нігерії. Він на 6 років молодший за старшого онука Анжели. Родичі висловили занепокоєння з приводу союзу, адже підозрювали, що це може бути аферист. Зрештою вони повірили в щирість їхніх стосунків.

Читайте також: Сінгапурський Доріан Грей: 50-річний чоловік без жодної зморшки(фото)

Щасливі дні закінчилися, коли Сі Джею відмовили в отриманні візи. У посольстві повважали, що у нього немає фінансової гарантії, бо Анжела – пенсіонерка. Місяць за місяцем вони намагалися оскаржити рішення, але нареченого не пускали до Великої Британії навіть по туристичній візі.

“Я так довго чекала на справжнє кохання. І ось його не пускають до мене”, – розповіла Анжела.

Після весілля Анжела двічі відвідувала чоловіка в Нігерії. Проводила з ним по 3 тижні. Нині пара не припиняє спроб жити разом. У них з’явилася надія на отримання Сі Джеєм студентської візи: він вирішив здобути ступінь магістра в британському ВНЗ.


You cannot copy content of this page