fbpx
Світ
Помирала у ванній! Вбив красуню дружину і матір своїх вісьмох дітей заради коханки (фото)

Ця історія – приклад того, якими непередбачуваними можуть бути люди і їхні мотиви…

Здається, стільки спільного є, стільки пережито разом – і раптом таке!.. В голові не вкладається! Основне питання – навіщо? Дати відповідь може тільки Мартін Макнейл, який холоднокровно вбив свою дружину.

Відомий американський лікар зі штату Юта засуджений до 17 років ув’язнення за вбивство власної дружини, з якою вони прожили разом 20 років і народили 8 дітей! Він сам зробив їй смертельну ін’єкцію з седативних і болезаспокійливих препаратів і залишив помирати у ванній.

martin-e1480505000539 martin-1-e1480505101401

 

Первісна версія смерті Мішель – проблеми з тиском після пластичної операції з підтяжки шкіри обличчя. Мартін знав про те, що Мішель ризикує, йдучи на цю операцію, проте наполіг на ній. І Мішель погодилася, щоб припинити постійні сварки з цього приводу. Це коштувало їй життя…

Проте підозру викликало зовсім не це. Після смерті Мішель лікар привів додому няню для дітей, і все б нічого, але старші дочки помітили дивну поведінку батька: він анітрохи не сумував про смерть мами, а пізніше був викритий в  зв’язку з тією самою нянею. Лише через місяць після похорону він подарував няні Гібсі Віллс обручку за 7 тисяч доларів.

Все це спровокувало відновлення розслідування причин смерті Мішель (початкова версія – серцевий напад), в ході якого з’ясувалося, що Мартін має до цієї трагедії найбезпосередніше відношення. Лише через п’ять років лікареві висунули звинувачення у вбивстві.

Вирок був озвучений через 7 років після смерті жінки: 58-річного Мартіна засудили до 15 років позбавлення волі за умисне вбивство та від 1 року до 15 років за перешкоджання здійсненню правосуддя. Суддя оголосив, що вироки вступлять в силу не одночасно, а один за іншим.

martin-2-e1480505242575 martin2-1-e1480505270986

Сестра нещасної померлої заявила:

“Я не можу перестати думати про свою сестру, дивлячись на її власного чоловіка, який зробив це з нею”.

Вона повернулася до Макнейл і сказала:

“Мартін, тобі не зійшло це з рук”.

Але той лише посміхнувся у відповідь, що викликало у всіх бурхливе обурення. Відомо, що дочки Макнейл вимагали якомога більш жорсткого вироку для батька.

 

Пізніше суд вирішить, чи буде Макнейл сидіти 17 років або більше. Проте ми все ще не можемо знайти відповідь на питання – навіщо? Навіщо він так вчинив? Невже всьому виною няня Гібсі Віллс, яка молодша за Мартіна на 20 років, і їх роман, який не протривав і року?

Досі не встановлено точних мотивів вбивства. Цілком можливо, що чоловік ненавидів свою дружину та мав проблеми з психікою.

Джерело.