fbpx
Світ
Поляки, які торік викрали і катували українця, відповідатимуть перед судом

У лютому минулого року троє поляків викрали українського бізнесмена, який займається торгівлею деревом. Злочинці кілька годин били чоловіка, лякали зброєю, погрожували, що його повішать, а за збереження чоловікові життя вимагали 100 тисяч доларів.

Викрадачі відпустили чоловіка після того, як той обіцяв їм заплатити 60 тисяч доларів та 20 вантажівок деревини. За свої дії злочинці відповідатимуть перед судом, інформує Польське радіо.

Викрадення сталося у лютому минулого року. Спочатку до відділка поліції у Варшаві звернулася дружина Миколи, українського бізнесмена, котра сказала, що чоловік поїхав на зустріч із торговельними партнерами до підваршавської місцевості Тлусте і не повернувся. Згодом прийшов сам Микола Б., котрий сказав, що його було викрадено трьома поляками, які його катували та вимагали високого викупу.

Злочинці також погрожували, що коли грошей не отримають, то … дружину українця.

Під час поліційної провокації було затримано трьох чоловіків. Слідство у справі викрадення громадянина України веде Варшавська Окружна прокуратура,справу направлено до суду. Затримані не зізнаються у скоєнні злочину.

Читайте також: Види трудових договорів і страхування у Польщі: деталі для українців

Джерело.