fbpx
Політика
Політики заговорили словами українських артистів (відео)

Флешмоб українських пісень у Facebook на підтримку україномовних квот на радіо здобув велику популярність.

Нардеп від “Народного фронту” Вікторія Сюмар запропонувала кожному запостити свою улюблену українську пісню, аби показати, що їх вистачить, щоб заповнити ефір. Одним з перших акцію підхопив Порошенко, а далі – понеслося! Найпопулярнішим співаком українських політиків став – ви не здивуєтеся – Славко Вакарчук. Радіо 24 вирішило пофантазувати – дивіться, які гарні слова вони б нам говорили, якби їхніми устами мовили музиканти! Втім, красивих слів у нашій політиці і так не бракує…

Президент Петро Порошенко полюбляє називати різні дати і терміни безвізового режиму, тому ми не здивувалися, що його улюблена пісня має в назві слово час.

Читайте також: Порошенко сконфузився під час відкриття пам’ятника Сковороді (відео)

Прем’єр Володимир Гройсман показав, як він любить свою Україну, але найбільше – Вінницю. Адже обрав пісню саме місцевого гурту!

А колишній прем’єр Арсеній Яценюк не втрачає оптимізму. “Зупинитися вчасно не зумів”, але ще не все втрачено – без бою герой не здасться. Досвід у Чечні, принаймні вже має 🙂

Читайте також: “Усіх на вулицю”: Гройсман наказав Супрун зачистити МОЗ (відео)

Секретар РНБО Олександр Турчинов – страх всієї Росії – мусить тримати марку. Не дивно, що він обрав пісню українських повтанців – щоб “вата” боялася ще більше!

Ну як же Олег Ляшко без грядки і вил? Пісня про сад – це те що треба радикалові! Щоправда, сам Ляшко набагато краще її виконує, ніж Пономарьов, однак, через свою величезну скромність політик вирішив не викладати у Facebook своє творіння.

Читайте також: Розкажіть про “врегулювання конфлікту” батькам загиблих бійців, – Турчинов – західним партнерам (відео)

Юлія Тимошенко, як ніхто, знає, що таке незалежність і мужність. Тому вона зараз заспіває вам свою історію чоловічим голосом.

Читайте також: Юлія Тимошенко шокувала пасажирів авіарейсу, з’явившись в економ-класі та ще й у хвості літака (фото)

Джерело.