fbpx
Політика
Розкажіть про “врегулювання конфлікту” батькам загиблих бійців, – Турчинов – західним партнерам (відео)

Сьогодні вночі російські військові та підконтрольні їм бандформування порушили домовленості про припинення вогню й вели обстріл із забороненої зброї.

Про це секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов заявив під час вітальної промови в рамках відкриття XIII Міжнародної спеціалізованої виставки “Зброя і безпека”.

“Незважаючи на Мінські угоди, на домовленості про припинення вогню, російські війська, які перебувають на нашій території, разом із підконтрольними їм терористичними угрупованнями продовжують вести проти нас військові дії”, – наголосив Турчинов.

“Сьогодні вночі вони вели вогонь по наших позиціях із забороненої зброї: 120-міліметрових мінометів, 152-міліметрових гаубиць. Унаслідок цього загинули 2, поранено 7 українських військових. Це я кажу для наших міжнародних партнерів, які розповідають про великі успіхи на шляху мирного врегулювання військового конфлікту. Я б хотів, щоб вони розповіли про ці успіхи батькам убитих і поранених бійців”, – зазначив Турчинов.

Читайте також:  “Ви шо мене не впізнали, бл#дь? Це шо, клоунада? За зростом вишикувалися, пацани, і загубилися”, – активісти затримали і передали патрульним п’яного водія поліцейської машини (відео)

Джерело.

facebook