fbpx
Світ
Подружжя з Шотландії знайшли в старому стільці коштовності з діамантами (фото)

Близько 10 років тому подружжя Браун із шотландського міста Біггар купили на розпродажі старий стілець за 5 фунтів стерлінгів. Грошей на його реставрацію у них тоді не було, і придбання вирушило на горище до кращих часів.
Близько трьох років тому на чергову річницю весілля Енгус Браун подарував своїй дружині в подарунок колечко з діамантом. Анджела була в захваті від такого сюрпризу. Потім на День святого Валентина вона отримала від чоловіка діамантові сережки, а на Великдень – брошка з діамантами.

Читайте також:ЗОЛОТО СКІФІВ ЗНАЙШЛИ НА ПОЛТАВЩИНІ

Тільки після цього Енгус зізнався дружині, що знайшов всі ці коштовності в … старому стільці! Він нарешті зібрався його реставрувати, але хотів, щоб це стало сюрпризом для дружини. Містер Браун купив потайки оббивну тканину і запросив майстра. Чекаючи його приходу, Енгус розпоров сидіння стільця і виявив сховані в ньому коштовності.
В кінці липня подружжя звернулося до експертів з проханням провести оцінку прикрас. Ті встановили, що брошка у вигляді квітки була виготовлена в 1890 році, а сережки і колечко – в 1900 році. На даний момент вартість всіх трьох прикрас становить не менше 5 тисяч фунтів.

стул3

стул2

Джерело.

Реклама