fbpx

Плакав, тряс її за руку… “Мама все ще дихає? Попросіть Бога розбудити її” (фото)

Долорес і Трент Вінстед прожили разом 64 роки. Вони були разом, коли Трент проходив службу в Кореї, коли народилися їхні двоє дітей, троє онуків і вісім правнуків. Вони жили буквально душа в душу. Їх життя нехай і не було казкою, але їхні стосунки і правда були чарівними надзвичайно теплими і щирими. І навіть коли прийшов час йти з життя, пара так і не змогла розлучитися один з одним

Долорес і Трент Вінстед (Dolores, Trent Winstead) почали зустрічатися незадовго до того, як Трента призвали до армії і відправили на війну в Кореї. Хлопець регулярно писав їй довгі листи, розповідаючи, як він “дуже радий отримати звісточку від неї”. Йому так сильно хотілося, щоб Долорес стала його дружиною, що він зробив їй пропозицію, коли та чистила зуби – адже хіба можна сказати “ні” із зубною щіткою в роті? Трент не хотів ризикувати.

Вони були зовсім не схожі: Долорес була спокійною жінкою, їй подобалося бути вдома і готувати їжу. Трент завжди був в русі, сповнений ідей, він регулярно проводив свій вільний час поза домом за грою в гольф або на рибалці. Він працював на заводі, вона викладала літературу. Коли вони обидва вийшли на пенсію, парочка часто проводила вечори разом вдома за переглядом вечірніх новин, по неділях відвідуючи церкву. Він звертався до неї “мама” або по її середньому імені Айлін, цілував її, коли вона того не очікувала, і танцював з нею на святах. “Це звучить просто, але це так мило,” – розповідає їхня дочка Шеріл. – “Вони любили один одного, і з кожним днем ​​їх любов була все сильніше.”

Трент був одним з тих, хто вважає за краще не ходити по лікарях, а самостійно справлятися з усіма недугами. “Все буде в порядку,” – говорив він. Але в цей раз він відчував себе так погано, що дочка все-таки змогла умовити його звернутися в лікарню. Там з’ясувалося, що ниркам Трента терміново потрібен діаліз, однак він, в свою чергу, сильно послабив його серце. Діти намагалися захистити Долорес від поганих прогнозів, але вона і так бачила, що її чоловікові стає все гірше і гірше.

Долорес проводила всі дні поруч зі своїм чоловіком, навіть ночуючи в палаті реанімації. Вона так переживала за Трента, що в результаті в одну ніч теж відчула себе погано, її почало нудити. Однак йти від чоловіка вона навідріз відмовилася. Так вона і заснула, тримаючи його за руку. Вона вже засинала в цій позі не раз, тому ніхто нічого не запідозрив, лише коли її дочка спробувала розбудити маму – і не змогла, забили на сполох. У Долорес, яка ще кілька днів до цього була абсолютно здорова, стався крововилив у мозок.
Лікарі не могли пояснити, як таке могло трапитися так швидко і без будь-яких передумов. Діти спробували пояснити Тренту, що трапилася трагедія, але він відмовлявся в це вірити. Медсестра посадила його на коляску і відвезла до дружини. Вона все ще дихала, але мозок її вже не подавав сигнали. Трент плакав, тряс дружину за руку і казав: “Прокинься, Айлін.” Він повернувся до дітей і сказав крізь сльози: “Попросіть бога розбудити її, нехай він створить диво.” “З ким же я тепер буду сидіти на дивані і дивитися новини ввечері,” – сумно додав він.

Того вечора Трент зміг заснути тільки на годину. Коли він прокинувся, він запитав: “Мама все ще дихає?” – “Так, тато, дихає,” – відповіла йому донька. Спостерігаючи за погіршенням стану подружжя, персонал лікарні вирішив помістити обох пацієнтів в одній палаті – хоча це і суперечило всім існуючим правилам лікарні. Так вони і лежали поруч, тримаючись за руки, коли Долорес раптово перестала дихати

Кілька довгих хвилин діти Трента і Долорес не наважувалися сказати батькові про те, що трапилося. Зрештою, син Едді підійшов до тата і просто сказав: “Тату, вона померла.” Трент підняв руки до обличчя, ніби-то посилаючи дружині повітряний поцілунок. “Ви повинні купити їй рожевий труну і рожеве плаття, це те, чого вона хотіла,” – сказав Трент.

З цього моменту дітям залишалося тільки спостерігати, як стан їхнього батька стрімко погіршується. І все через кілька годин, серце Трента зупинилося. “Тоді я про це не думала, але мені здається, що у тата серце буквально розбилося вщент від горя.”

Долорес і Трент були поховані поруч, Долорес в рожевій труні, Трент в блакитній, так, як вони і хотіли. Навіть смерть не змогла їх розлучити, люблячі серця буквально не змогли жити одне без одного.

Читайте також:   Шокуюча сповідь заробітчанина у Польщі: “український шлюб закінчується на кордоні”

Джерело.

You cannot copy content of this page