fbpx
Світ
Після трагічної втрати всіх трьох дітей, ця родина дізналася, що таке чудо (фото)

Інколи життя підкидає страшні випробування, але й винагороджує не меншим щастям…

Подружжя Лорі і Кріс Кобл були щасливою молодою сім’єю. Вони виховували трьох чарівних дітей – Емму, Кайлу і Кеті.

Сім’я жила тихим спокійним життям, займалася звичайними справами і будувала плани на майбутнє. Ніхто навіть і уявити собі не міг, що всього одна недовга поїздка стане фатальною в їхній долі. Буквально за один день подружжя втратило сенс життя.

У травні 2007 року, Лорі їхала з дітьми в машині,аж раптом вантажівка, вагою 20 тонн, раптово обірвала життя всіх трьох дітей…

Події того фатального дня жінка пам’ятає лише за словами, почутими від інших людей.

Після потужного удару її і дітей відвезли в різні клініки. Один за іншим крихітки покинули цей світ. Кайл, якому було 5 років, 4-річна Емма і 2-річна дівчинка Кеті померли від отриманих травм. Неможливо уявити, через які страждання і муки пройшло подружжя, поховавши своїх трьох янголят.

Водій вантажівки був засуджений за законом, але це не змогло ні на мить втішити убитих горем батьків. Через півроку, коли, здавалося б, нічого в цьому світі не зможе запалити навіть маленький вогник любові до життя в очах подружжя Кобл, лікарі повідомили їм просто неймовірну новину. Лікар сказав, що Лорі вагітна, і у них буде … трійня!

У це неможливо було повірити, але жінка народила трьох дітей: двох дівчаток і одного хлопчика. Історія повторилася. Подружжя впевнене, що до цього чуда причетні їхні покійні діти.

Батько сімейства Кріс Колб зі сльозами на очах розповідає:

“Ми не можемо думати інакше. Ми відчуваємо, що вони дивляться на нас, оберігають нас і, звичайно, залучені в наше життя, як і раніше.”

Мати впевнена, що це справжнє чудо:

“Я вважаю, що це чудо. Можливо, наші Кайл, Емма, і Кеті якось допомогли нам в цьому. І тепер ми знову стали батьками трьох чудових дітей.”

Ось такі історії трапляються у житті! Як би страшно, важко і погано вам не було, завжди є місце для справжнього чуда у вашому житті. Ніколи не впадайте у відчай! Життя занадто непередбачуване і неймовірне, аби в ньому сумніватися.

Читайте також:КОХАННЯ «ПО-ВОЛИНСЬКИ»: ДВА ДНІ ТРИМАВ ДРУЖИНУ В ЛІСІ, БО НЕ ХОТІЛА З НИМ СПАТИ

6-2-1

 

maxresdefault-9-e1472478607155

Screenshot_2

Читайте також:НЕЙМОВІРНО: У ПАРИ НЕТРАДИЦІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ НАРОДИЛАСЯ ТРІЙНЯ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама