fbpx
Політика
Після таких заяв президент має піти у відставку, – Гриценко про скандал з Онищенком і Порошенком (відео)

Екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко переконаний, що заява колишнього нардепа Олександра Онищенко про корупцію Президента України Петра Порошенка є правдою, а платити за це доведеться усім українцям.

Я думаю, що це жорстка, але правда. Сам Онищенко не викликає поваги, оскільки він зізнається у вчинені злочинів. Але те, що він задокументував корупційні дії, підкуп депутатів, рейдерство проти бізнесу за участі Президента – це ставить Порошенка у залежність від іноземних держав і їхніх спецслужб. І важко розраховувати, що Президент буде відстоювати інтереси країни, коли його власна «шкіра» буде під загрозою. Це дуже прикро. Це аморально, і на жаль, повторення ситуації, яка була на рубежі 2000-х з Кучмою, – заявив Анатолій Гриценко.

За словами колишнього народного обранця, зараз люди з команди Порошенка займаються тим, щоб цей скандал не отримав поширення в українських ЗМІ.

На думку Анатолія Гриценка, після таких заяв Онищенка, президент демократичної держави мав би подати у відставку.

“Чесно було б визнати це все. І в демократичних країнах президент після такого мав би піти з посади”, – підсумував Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Олександр Онищенко, який переховується у Лондоні від українських правоохоронних органів, нібито оприлюднив викривальний компромат на Петра Порошенка.

Читайте також: Квіти життя українських політиків: діти-мажори

Джерело.

facebook