fbpx
Політика
Перша леді одягла сукню 7-річної давнини на зустріч із іноземними дипломатами(фото)

16-го січня президент Петро Порошенко з дружиною Мариною приймали іноземних дипломатів. Щорічна зустріч відбулася у відреставрованому Маріїнському палаці, але найбільше уваги, як завжди, привернуло вбрання першої леді, пише “Табло ID”.

Президентська дружина традиційно підтримала вітчизняного виробника, обравши бежево-золотисту мереживну сукню до підлоги від львівської дизайнерки Оксани Мухи. Остання спеціалізується саме на вечірніх та весільних вбраннях.

Як розповіла прес-секретарка першої леді у коментарі виданню, дана сукня була придбана ще у 2011-му році. У статусі дружини президента пані Марина вдягла її вперше.

За інформацією речниці, перша леді розглядала кілька варіантів сукні для дипломатичного прийому, але вирішила не купувати нічого нового. Адже саме це вбрання, на її думку, якнайкраще пасувало інтер’єру Маріїнського палацу та заходу.

Читайте також: Прем’єр-міністр Володимир Гройсман потішив вiйcьковoслужбoвців новиною щодо підвищення пенсій

На запитання, чи вдягає Марина Анатоліївна одну сукню двічі, її прес-секретар наголосила на демократичному підході першої леді до гардеробу. Так, наприклад, сукню від Оксани Полонець Порошенко засвітила спочатку на День незалежності, а потім і в Нью-Йорку.